بلیط چارتر,بلیط چارتر هواپیما،الهام سیر - مراکز خرید شیراز
بلیط چارتر
بلیط چارتر

الهام سیر

شرکت مسافرت هوایی و گردشگری

یکشنبه, 24 مرداد 1395 ساعت 09:10

مراکز خرید شیراز

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مجتمع خلیج فارس
برزگترینترین مرکز خرید شیراز  که با۵۰۰ هزارمترمربع وسعت درمحورشمالی شیرازبه سپیدان و درابتدای ورودی شهرصدرا قرارگرفته است. این مجتمع دربین مراکز خرید دنیا ازنظروسعت رتبه ۶ را بدست آورده است. در این مجتمع بخش‌هایی نظیرهتل پنج ستاره، سینما، شهربازی، و ۲۵۰۰ باب مغازه، سالن ورزشی واستخر، سونا، جکوزی و سالن پذیرایی نیز وجود دارد.


ستاره فارس
این مرکز خرید شیراز که درخیابان عفیف آباد شیرازقرارگرفته است دارای معماری بسیار زیبا و شیکی است وبا حدود ۴۵۰۰۰ مترمربع فضا شامل ۹ طبقه است که ۳ طبقه آن تجاری است که ۴۵۰ واحد تجاری را درخودجای داده است و ۳ طبقه آن را واحدهای خدماتی ، فرهنگی و تفریحی ازجمله کافی شاپ های متعدد , رستوران لوتوس , آسانسور پانوراما , کافی نت و تریا و شهربازی و سرگرمی های کامپیوتری تشکیل می دهند. 


مجتمع بزرگ تجاری – اداری آفتاب فارس
این مجتمع  ۳۳۰۰۰مترمربع زیربنا دارد و دارای ۳ طبقه تجاری با ۲۳۷ واحد ، ۳ طبقه اداری با۷۸ واحد و۲ طبقه پارکینگ عمومی است. ازمهم ترین مزایای آن می توان به داشتن سیستم گرمایش و سرمایش ، نزدیکی به ایستگاه مترو بودن ، اسکلت تمام بتونی ، سیستم اطفا حریق ، سیستم برق اضطراری ، آسانسور و پله برقی و انباری اختصاصی اشاره کرد. این مجتمع دربلوارمعالی آباد واقع شده است.


مجتمع بزرگ زیتون فارس
این مرکزخرید تجاری ، تفریحی که ۱۲ طبقه است درقلب بازارشیرازیعنی چهارراه پارامونت ساخته شده است که شامل ۴۰۰ واحد تجاری ، ۱ سالن سینما ۳ بعدی ، ۸۰۰ واحد پارکینگ ، ۱ طبقه شهربازی ، ۳ طبقه برای دفترشرکت ها و نمایشگاه ها و یک طبقه شامل انواع رستوران ها و کافی شاپ می باشد.


مجتمع تجاری سینا
مجتمع تجاری سینا که درواقع تلفیقی از معماری مدرن وسنتی است دربلوارمطهری ونرسیده به چهارراه زرگری قرارگرفته است.

بازدید 183 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 مرداد 1395 ساعت 09:30
Super User

آخرین‌ها از Super User

مطالب مرتبط

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا

تور های لحظه آخری